DJ Night

♪♪♪
Next episode

The final chapter



DJ Bierkrat • DJ Cryptodome • DJ Zieke Beats • DJ sTOMper • DJ Nathan • DJ Kennix • DJ TradeMark • In2themaxion DJ team • DJ Draait gelegen

More TBA

Host: MC Nathanator
Grillmeisters: Big D & Bierkrat Back2Back


Archive

♪♪♪
Previous episodes
  • The classic edition


    18:15 - 18:55. DJ Bierkrat [Compensatiesetje]
    18:55 - 20:15. DJ Kennix [$aLietjes]
    20:15 - 21:15. DJ Zieke Beats [Zieke classics]
    21:15 - 22:35. DJ Nathan [Nathan classics]
    22:35 - 23:15. DJ Bierkrat [Gabber]
    23:15 - 00:15. DJ sTOMper [sTOMper classics]

    Hosted by: MC Nathanator

  • The olifanten1337 edition


    18:15 - 19:15. DJ Bierkrat [Trance classics]
    19:15 - 20:00. DJ Trade Mark [Een goed verhandelbare mix van de betere beukplaatjes]
    20:00 - 20:45. DJ Zieke Beats [Een mengelmoes van minder gezonde beats]
    20:45 - 21:30. DJ Cryptodome [Hard Trance]
    21:30 - 22:30. DJ Kennix [Tech House]
    22:30 - 23:30. DJ Nathan [I feel laf]
    23:30 - 00:15. DJ Gewoon 10us [Techno]

    Hosted by: MC Nathanator

  • The outdoor BBQ edition


    17:45 - 19:00. In2themaxion DJ team [Laffe zooi waarschijnlijk]
    19:00 - 20:15. DJ Kennix [House]
    20:15 - 21:30. DJ Zieke Beats [Zieke Beats]
    21:30 - 22:45. DJ Nathan [Semi-laffe Techno]
    22:45 - 00:00. DJ Gewoon 10us [Nog geen idee welke stijl]

    Hosted by: MC Nathanator

  • The Friday the 13th edition


    18:30 - 19:10. DJ Kennix [LIKE '%house';]
    19:10 - 20:20. DJ Bierkrat [Techno met een smaekje]
    20:20 - 21:20. DJ Cryptodome [Hardtrance]
    21:20 - 21:50. DJ Kennix [Hardstyle]
    21:50 - 22:50. DJ Zieke Beats [Zieke Beats]
    22:50 - 24:00. DJ Nathan [Hardtechno]
    24:00 - 01:00. DJ sTOMper [Hardcore]

    Hosted by: MC Nathanator

  • Episode X


    18:15 – 19:15. DJ Kennix [weer een house setje]
    19:15 – 20:00. DJ Gewoon 10us [lekkere tracks]
    20:00 – 21:00. DJ Waterheuvel [rock / metal]
    21:00 – 22:00. DJ Bierkrat [een gruwelijke partij heerlijckheeden]
    22:00 – 23:15. DJs Yves Sparks & Nathan [back 2 back 2 the hardhouse]
    23:15 – 00:15. DJ Shaysus [nostalgische deunen om te deinen]
    00:15 – 01:00. DJ sTOMper [beukplaten]

    Hosted by: MC Nathanator

  • The spareribs edition


    18:15 - 19:15. In2themaxion DJ team [Funkend, groovend, scheurend en klappend]
    19:15 - 20:15. DJ Waterheuvel [Rock]
    20:15 - 21:25. DJ Nathan [I laf techno]
    21:25 - 21:55. Surprise act
    21:55 - 23:05. DJ Bierkrat [Dikke hits]
    23:05 - 00:15. DJ Kennix [Housedown]

    Hosted by: MC Nathanator

  • The back 2 back edition


    18:15 - 19:10. Het jong en dynamisch in2themaxion DJ team [Mooiweer muziek]
    19:10 - 20:25. Feest-DJs Bierkrat & Shaysus - back 2 back [Hits verdomme!]
    20:25 - 21:00. DJ Trade Mark [Beetje trance, beetje dubstep en hier daar iets beukerigs]
    21:00 - 22:15. DJs Cryptodome & Nathan - button 2 button [Hardtrance & hardhouse]
    22:15 - 23:30. DJs Zieke Beats & Lekkere Tracks - back 2 back [Zieke tracks of lekkere beats]
    23:30 - 00:25. DJ Kennix [Big bass boom klapperts]
    00:25 - 01:00. DJ sTOMper [sTOMper classics]

    Hosted by: MC Nathanator

  • Outdoor party


    18:00 - 19:00. BP Kennix [Polka und Jodler]
    19:00 - 20:00. BP Nathan [Laffe Techno]
    20:00 - 20:45. BP Trade Mark [Van alles wat]
    20:45 - 21:30. BP Cryptodome [Hardtrance]
    21:30 - 22:30. DJ Bierkrat [Folk music journey]
    22:30 - 23:15. DJ Zieke Beats [Zieke Beats]
    23:15 - 00:15. DJ/BP Gewoon 10us [Hard Techno]
    00:15 - 00:45. DJ sTOMper [Hardcore]

    Hosted by MC Nathanator

  • The disc jockeys vs button pushers edition


    18:00 - 19:00. DJ Bierkrat [Trance] (Vinyl set)
    19:00 - 20:00. BP Draait Gelegen [Techno]
    20:00 - 21:00. DJs IZI-D & Nathan [Back 2 back] (Vinyl set)
    21:00 - 22:00. BP Cryptodome [Hardtrance]
    22:00 - 23:00. BP Gewoon 10us [Bass music]
    23:00 - 24:00. BP FastForward [Metalstep / Dubstep]
    24:00 - 00:30. DJ sTOMper [Hardcore]

    Hosted by MC Nathanator

  • De laffe editie


    18:00 - 19:00. DJ Bierkrat & DJ Shaysus - back 2 back [Iets ludieks]
    19:00 - 20:00. DJ Draai ik gelegen? [Techhouse & (Minimal)Techno]
    20:00 - 21:00. Fennek LIVE [Van House naar Techno]
    21:00 - 22:00. DJ Nathan [(Hard)Trance & Hardhouse]
    22:00 - 23:00. DJ Cryptodome [Hardtrance]
    23:00 - 00:00. DJ Gewoon 10us & DJ Zieke beats - lepeltje lepeltje [Dubstep, Neuro, iets met veel bassen]
    00:00 - 00:30. DJ sTOMper [Early Hardcore]
    00:30 - 01:00. DJ Monoshiri [Soothing Chill]

    Hosted by MC Nathanator

  • Netexpo VS Widgets.


    18:00 - 19:00. DJ Shaysus [Minimal techno]
    19:00 - 20:00. DJ Dennis Vondella [House as it should be]
    20:00 - 21:00. DJ Gewoon 10us [Dub, dnb, techno]
    21:00 - 22:00. DJ Cryptodome [Hardtrance]
    22:00 - 23:00. DJ Nathan [Harddance classics]
    23:00 - 00:00. DJ Bierkrat [Hard*]
    00:00 - 00:30. DJ sTOMper [Frenchcore]

    Hosted by: MC Nathanator

  • The dead of DJ sTOMper


    18:00 - 19:00. DJ Dennis Vondella [House]
    19:00 - 20:00. DJ Draai ik gelegen? [Techno, niet te makkelijk]
    20:00 - 21:00. DJ Nathan [Techno, niet te moeilijk]
    21:00 - 22:00. DJ Gewoon 10US [Dub sessions, part 3]
    22:00 - 23:00. DJ Zieke Beats [Drum & bass]
    23:00 - 00:00. DJ Bierkrat [Old school Hardcore, van makkelijk naar moeilijk]
    00:00 - 01:00. DJ sTOMper [Hardcore, van makkelijk naar moeilijk]

    Hosted by: MC Nathanator

  • The [censored] edition


    18:00 – 19:00. DJ Bierkrat [Surprise set]
    19:00 – 20:00. DJ Gewoon 10us [Dub sessions vol. 2]
    20:00 – 21:00. DJ Draai ik gelegen? [Doet moeilijk]
    21:00 – 21:30. The Notorious Vomitorious [P-Funk]
    21:30 – 22:30. DJ Nathan [90s Hardhouse & Acid]
    22:30 – 23:30. DJ Johnny Tsunami [Industrial]
    23:30 – 00:30. DJ sTOMper [Hardcore]

    Hosted by: MC Nathanator

  • The outdoor edition


    18:00 - 18:30. DJ Dennis Vondella [House]
    18:30 - 19:15. DJ Trade Mark [Mainly Trance]
    19:15 - 20:00. DJ Bierkrat [Trance]
    20:00 - 21:00. DJ Nathan [Goa]
    21:00 - 21:30. DJ Draai ik gelegen? [Old school Techno]
    21:30 - 22:00. DJ sTOMper [Electro]
    22:00 - 22:45. DJ Gewoon 10us [DNB/Dubstep]
    22:45 - 23:45. DJ's sTOMper & Draai ik gelegen? B2B [Industrial]
    23:45 - 00:30. DJ Dennis Vondella [Hardstyle]
    00:30 - 01:00. DJ Gewoon 10us [Old school Hardcore]
    01:00 - 01:30. DJ Bierkrat [Speedcore]

    Hosted by: MC Nathanator

  • Funky, filthy, vuig


    17:30 - 18:15. Six string mastah live [Rock]
    18:15 - 19:00. DJ Bierkrat [Piratenset]
    19:00 - 19:45. DJ Draai ik gelegen? [Funky shizzle]
    19:45 - 20:30. DJ Dennis Vondella [House]
    20:30 - 21:15. DJ Bierkrat [Waaibomen trance]
    21:15 - 22:00. DJ Draai ik gelegen? [Techno]
    22:00 - 23:00. DJ Nathan [Filthy Hardhouse]
    23:00 - 23:45. DJ Dennis Vondella [Hardstyle]
    23:45 - 00:45. DJ Eristikos [Vuige shizzle]

    Hosted by: MC Nathanator

  • Es geht los!


    17:15 - 18:00. DJ Dence [House]
    18:00 - 19:00. DJ GForce [Dance / club]
    19:00 - 20:00. DJ Gewoon 10us [90s club & trance]
    20:00 - 21:00. DJ Christian [Techno]
    21:00 - 22:00. DJ Nathan [UK Hardhouse]
    22:00 - 23:00. DJ Bierkrat & DJ Ron back 2 back [Specialty mix with live guitar music]
    23:00 - 24:00. DJ Tom [Early hardcore]

    Hosted by: MC Nathanator